Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Rozliczenia bezgotówkowe

Śmierć osoby bliskiej jest zawsze dużym zaskoczeniem, na który bardzo rzadko jest czas aby się przygotować. Zakład Pogrzebowy Memento Mori wychodząc na przeciw osobom pogrążonym w żałobie oraz w danej chwili nie dysponującym dużymi ilościami gotówki, daje możliwość bezgotówkowego rozliczenia się z pogrzebu. 

 

Jeżeli zasiłek pogrzebowy przysługuje osobie zmarłej lub osobie zlecającej ceremonię Zakład Pogrzebowy Memento Mori wypełni z Państwem wszystkie niezbędne dokumenty oraz  złoży niezbędne wnioski do: Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego lub Wojskowego Biura Emerytalnego lub Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, aby pochówek mógł zostać przygotowany bez obciążenia finansowego dla rodziny zmarłego.

 

W przypadku gdy wnioskodawcą o zasiłek pogrzebowy jest rodzina czas oczekiwania  na wypłatę środków wynosi 30 dni od momentu złożenia wniosku. Dokumenty można złożyć po otrzymaniu faktury z Zakładu Pogrzebowego.

 

Zakład Pogrzebowy Memento Mori oferuje przygotowanie ceremonii do kwoty zasiłku pogrzebowego, a co za tym idzie organizację ceremonii bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jeżeli pochówek zaplanowany w porozumieniu z Państwem przekroczy 4000 PLN dopłacacie Państwo tylko nadwyżkę kwoty.

 

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?