Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Wieńce i wiązanki pogrzebowe zakładu Memento Mori Warszawa

Elementem każdego pogrzebu są kwiaty wyrażające naszą pamięć o bliskich. Są wyrazem szacunku dla osoby zmarłej nadając jednocześnie pochówkom podniosły charakter. Zakład Pogrzebowy Memento Mori Warszawa, który całodobowo zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych, oferuje najwyższej jakości produkty florystyki żałobnej.
Posiadamy szeroki wybór wiązanek, dekoracji nagrobnych oraz wieńców pogrzebowych, które mogą być zrobione z dowolnego rodzaju kwiatów świeżych oraz sztucznych. Na życzenie klienta wykonujemy dowolne aranżacje według indywidualnego projektu. 

Do wieńca i wiązanki przygotowujemy na miejscu ozdobne szarfy z dowolnie wybranym napisem pożegnalnym. Napis na szarfie oddaje relacje łączące składającego kwiaty z osobą zmarłą (np. ukochanemu mężowi - żona). Standardowo wykonujemy napisy czarnym nadrukiem na szarfach satynowych szer. 8 cm w kolorze białym i ecru. Istnieje możliwość wykonania szarf w innych kolorach i rozmiarach.

 

Wieńce pogrzebowe zakładu Memento Mori Warszawa:

 

 

 

 

 

Wiązanki pogrzebowe zakładu Memento Mori Warszawa:

 

 


Pająki na trumnę:

 
 

Wianuszki na urnę:

Polityka dotycząca plików cookies

Zakład Memento Mori Warszawa oferujący wieńce pogrzebowe i wiązanki pogrzebowe, korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?